Флісовий одяг для активного відпочинку

Більшість з нас мають в своєму гардеробі теплі, м'які кофтинки, що називаються флісом.

 

На сьогоднішній день фліс - одна з найпопулярніших тканин, яка складається з синтетичних волокон, але при цьому володіє безліччю корисних якостей. Загальноприйнята думка про те, що натуральні тканини набагато кращі - тут не актуальна, тому як в холодну погоду, особливо при фізичних навантаженнях такі тканини як шерсть, бавовна, - вбирають в себе вологу і затримують її в собі, що в свою чергу, дисбалансує мікроклімат під одягом: піт не відводиться назовні, охолоджується і, таким чином - охолоджує тіло.

Розроблений матеріал був не так давно, - в 1979 році в Америці фірмою, метою якої було створення практичного одягу для любителів активного відпочинку, який повинен:

 

  • “дихати”
  • бути легким
  • з малою вагою й обсягом
  • швидко сохнути
  • пропускати пари назовні, але не в зворотному напрямку

 

Задумане вдалося, і це спростило життя спортсменам, а також шанувальникам outdoor.

Купити одяг з флісу. Другий шар одягу

 

Флісовий одяг характеризується практичністю, зносостійкістю і міцністю. Крім перерахованих вище "плюсів", фліс гіпоалергенний і не вимагає спеціального догляду.

 

Прати такий одяг потрібно при температурі яка не перевищує 40 градусів, без віджиму, просто дати воді стекти.

 

Зараз досить багато магазинів флісового одягу, в яких представлені різні вироби: куртки, шапки, штани, реглани, - вибір великий і затребуваний. Повторимося, наголосивши на те, що це дійсно дуже практичні речі. Але якщо у Вас мало часу для походів по магазинах, то Ви, напевно, зробите ставку на інтернет-магазин флісового одягу, і, в цьому випадку, - виграєте час і економію коштів.

 

З причини своїх явних переваг від інших матеріалів, що утеплюють, фліс став незамінною частиною екіпіровки зимових видів спорту: лижників і сноубордистів. Він є, так званим 2-м шаром одягу: одягається на 1-й шар - термобілизну, а зверху - 3-й шар - куртка. Всі три шари при цьому тонкі і легкі, кожен з них виконує певну функцію: 1-й відводить вологу, 3-й захищає від вітру і опадів, а 2-й, тобто - фліс - пропускає надлишок теплової енергії та вологи від тепла, а при не дуже великих навантаженнях, - зігріває. У гарну зимову погоду лижники і бордери можуть кататися навіть без курток, у флісі (при сонячній погоді).

 

Ще одна якість робить цей матеріал гідним уваги - еластичність. Катання на лижах чи сноуборді завжди супроводжується маневреністю, різкими рухами, присіданнями і падіннями, - і все це вимагає свободи рухів, без обмежень. Комфорт - на першому місці.

 

У міських умовах актуальність флісового одягу теж висока: в ньому тепло, але не жарко, і за рахунок тонкості матеріалу немає почуття "набитого ведмежати". Залежно від того, який температурний режим на вулиці, можна підібрати виріб "тепліше". Це визначається показником щільності ("набитість"). Поділ відбувається в залежності від ваги квадратного метра матеріалу:

 

  • – 100 – вага від 100 до 199 г/м²
  • – 200 – вага від 200 до 299 г/м²
  • – 300 – вага від 300 до 399 г/м²

 

Наприклад, якщо Ви збираєтеся в полярну експедицію, тоді краще підійде 300, а для вітчизняної зими - дуже доречна "соточка".

 

Таким чином, шановні друзі, фліс ніколи не буде "зайвим" у Вашому гардеробі, навпаки, - стане в нагоді у будь-який "прохолодній" ситуації.

 

Бажаємо Вам приємних покупок разом з інтернет-магазином Brooklet.com.ua, де Вас чекає широкий асортимент флісу на будь-який смак: дитячі, жіночі та чоловічі моделі. Чекаємо Вас і Ваших дзвінків!